Śmiało twierdzę że koty to bardzo fajne zwierzaki oraz nadają się do domów zamkniętych. Mi najbardziej podoba się kociak Maine Coon https://abc-kot.pl/kot-maine-coon/ i jeśli wszystko się uda to akurat takiego kota chcę mieć w przyszłości. Liczę na to, że moje marzenie się spełni.
Uważam że koty są bardzo słodkimi zwierzętami i także w moim domu mam ich parkę. Zresztą bardzo lubię czytać o tych zwierzakach i podobał mi się wpis https://koty24.pl/mam-kota,ac415/jak-czesac-kota,4182 gdyż wiem jak bardzo istotne jest właściwe wychowanie kota.
Kiedy w domu jest kot to bardzo fajna sprawa i ja również mam w mieszkaniu jednego. Całkiem niedawno udało mi się przeczytać artykuł https://abc-kot.pl/ile-zyja-koty/ i jest to dla mnie całkiem miła niespodzianka. Wiek życia kociaka naprawdę potrafi być mocno odmienny.
Moim zdaniem, iż kocięta jako zwierzaki są całkiem przyjacielskie. Tym bardziej, iż ja także mam u siebie ładnego kota. Bardzo podoba mi się to co napisano w http://koty-birmanskie.pl/koty-o-umaszczeniu-szylkretowym-co-nalezy-o-nich-wiedziec/ i jestem zdania, faktycznie tak jest często. W sumie kotki są dość popularnym zwierzęciem domowym.
Ten komentarz został usunięty przez autora.
OdpowiedzUsuńwitam
OdpowiedzUsuńBardzo fajny artykuł. Jestem pod wrażeniem. Pozdrawiam.
OdpowiedzUsuńŚmiało twierdzę że koty to bardzo fajne zwierzaki oraz nadają się do domów zamkniętych. Mi najbardziej podoba się kociak Maine Coon https://abc-kot.pl/kot-maine-coon/ i jeśli wszystko się uda to akurat takiego kota chcę mieć w przyszłości. Liczę na to, że moje marzenie się spełni.
OdpowiedzUsuńUważam że koty są bardzo słodkimi zwierzętami i także w moim domu mam ich parkę. Zresztą bardzo lubię czytać o tych zwierzakach i podobał mi się wpis https://koty24.pl/mam-kota,ac415/jak-czesac-kota,4182 gdyż wiem jak bardzo istotne jest właściwe wychowanie kota.
OdpowiedzUsuńKiedy w domu jest kot to bardzo fajna sprawa i ja również mam w mieszkaniu jednego. Całkiem niedawno udało mi się przeczytać artykuł https://abc-kot.pl/ile-zyja-koty/ i jest to dla mnie całkiem miła niespodzianka. Wiek życia kociaka naprawdę potrafi być mocno odmienny.
OdpowiedzUsuńMoim zdaniem, iż kocięta jako zwierzaki są całkiem przyjacielskie. Tym bardziej, iż ja także mam u siebie ładnego kota. Bardzo podoba mi się to co napisano w http://koty-birmanskie.pl/koty-o-umaszczeniu-szylkretowym-co-nalezy-o-nich-wiedziec/ i jestem zdania, faktycznie tak jest często. W sumie kotki są dość popularnym zwierzęciem domowym.
OdpowiedzUsuńBardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.
OdpowiedzUsuń